Технічні характеристики:
- Частота змінного струму 50 Гц
- Напруга змінного струму 230 В
- Пікова вихідна потужність 1100 Вт
- Номінальна вихідна потужність 900 Вт
- Коефіцієнт аберації форми хвилі <2,5%
- Місткість паливного бака 2,8 л
- Загальна витрата палива 0,65 л/кВт.год
- Час обслуговування (завантаження 50%) 5,5 годин
- Час обслуговування (завантаження 25%) 7,5 години
- Номінальний вихід постійного струму ▲ 12 В/8,3 А
- Рівень шуму на відстані 7 м (1/4 навантаження) 59,5 дБ (А) 63 дБ(А)
- Тип двигуна 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів
- Модель двигуна 0910.
- Діаметр циліндра × хід поршня 40,8×38 мм
- Робочий об'єм 49,7 см3
- Ступінь стиснення 8,2:1
- Система охолодження примусова повітряна
- Норма витрати 340 г/кВт.
- Місткість оливи 0,32 л
- Розміри (Д*Ш*В) 449×248×388 мм
- Розміри коробки (Д*Ш*В) 515x300x425 мм
- Вага 14,7 кг.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 14.7 кг |
| Высота | 39 мм |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Основные | |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 1.1 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.9 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 19 006 ₴


