Weima WM3200 розроблений на основі одноциліндрового 4-тактного двигуна Weima WM170F потужністю 7 к.с., об'ємом 212 куб. см. Двигун повітряного охолодження з верхнім розташуванням клапанів.
Обмотки генератора мідні - для збільшення електричної провідності та підвищення надійності при пікових навантаженнях.
Характеристики WEIMA WM3200:
- Бензин
- Об'єм паливного бака 15 л;
- Номінальна потужність 2,7 кВт;
- Максимальна потужність 3 кВт;
- Ручний старт;
- Вбудований індикатор рівня палива;
- Датчик контролю рівня олії;
- Вольтметр;
- 1 однофазна розетка на 16А;
- DC вихід постійного струму 12V/8.3A;
- Заземлення
- Мідна обмотка
- Система стабілізації напруги AVR
Система стабілізації напруги AVR - Automatic Voltage Regulator - інтелектуальна система, яка дозволяє тримати вихідну напругу на постійному рівні. Це дозволяє підключати до генератора чутливі до перепадів напруги прилади без використання додаткових стабілізаторів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weima |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43 кг |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 61 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем топливного бака | 16 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 16 970 ₴




