
Дрель ударная двухскоростная Зенит ЗДП-1200 2С Профи
2 050 ₴
- В наличии
- Код: 848639
- +380 (97) 465-44-04
Потужний і надійний двошвидкісний дриль оснащено електродвигуном потужністю 1200 Вт, що забезпечує швидкість обертання до 2500 об/хв, та дозволяє використовувати інструмент під час роботи з більшістю матеріалів.
Надійний двошвидкісний металевий редуктор здатний витримувати великі навантаження і не перегріватися.
Коліщатко регулювання числа обертів розташоване безпосередньо на кнопці пуску і дозволяє підібрати максимально ефективний режим експлуатації дрилі.
Дриль має два режими роботи: свердління, свердління з ударом.
Інструмент також оснащений металевим обмежувачем, який фіксується в будь-яке положення і зручно закріплюється на додатковій ручці.
Функція реверсу дозволяє змінювати напрямок обертання шпинделя з патроном і розширює функціональні можливості дрилі: може використовуватися для відвернення гвинтів і шурупів, нарізування різьблення тощо. Реверс здійснюється поворотом щіткового вузла, що збільшує довговічність і забезпечує надійні характеристики цього дриля.
Завдяки прогумованій основній і наявності додаткової ручки утримувати дриль дуже зручно, а тривала робота з цим інструментом буде не дуже втомлювати.
Ключові переваги моделі ЗДП -1200 2С Профи
- Двошвидкісний
- Металевий редуктор
- Металевий обмежувач
- Надійний патрон з ключем
- Регулювання швидкості
- Реверс на щітковому вузлі
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом
- Ергономічні гумові накладки
- Гумовий електропровід довжиною 3 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2500 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 38800 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Материал корпуса редуктора | Литой алюминий |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Питание | |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
- Цена: 2 050 ₴
