Тепловентилятор електричний Tekhmann construction TCEF-3/238 представляє собою мобільний пристрій, призначений для обігрівання та вентиляції виробничих і допоміжних приміщень великого об’єму з належною вентиляцією (будівельних об’єктів, складів, гаражів, торговельних павільйонів, теплиць, оранжерей тощо).
Обігрівання приміщення за допомогою тепловентилятора TCEF-3/238 здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню та безперервному руху повітряного потоку, який створюється вбудованим електричним вентилятором, через нагрівальний елемент.
Модель має три режими роботи:
«I» режим – вентилятор;
«II» режим – 50% потужності;
«III» режим – 100% потужності.
Характеристики
| Характеристики электрических пушек | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 3 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение питания | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Глубина | 29 мм |
| Основные | |
| Производитель | Tekhmann |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электрическая |
| Тепловая мощность | 3 кВт |
| Производительность | 238 куб. м/час |
| Тип тепловых пушек по форме | Цилиндрический |
| Тип тепловых пушек по портативности | Мобильный |
| Нагревательный элемент тепловой пушки | Керамическая пластина |
| Способ нагрева тепловой пушки | Прямого нагрева |
| Дополнительные характеристики | |
| Термостат | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Ступенчатое регулирование мощности | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 925 ₴





