Заточний верстат FDB LT 2200 є апаратом для застосування на виробничих підприємствах, призначений для промислової електромережі 380 В. Верстат характеризується простотою конструкції і високою надійністю.
FDB Maschinen LT 2200 оснащений двома абразивними заточувальними кругами діаметром 300 мм і товщиною 50 мм, які встановлені на валу діаметром 25 мм через перехідну втулку. Для комфортної роботи диски обертаються на константних обертах, що складають 1450 в хвилину.
Особливості:
- Простота конструкції верстата
- Висока надійність обладнання
- Компактні розміри
- Доступна ціна
Комплектація:
Верстат
Документація
Упаковка
Характеристика:
| Модель | LT-2200 |
| Двигатель, Вт | 2200 |
| Рабочее напряжение, В | 380 |
| Частота обращения шпинделя, об/мин | 1450 |
| Размер шлифовального диску, мм | 300х50х76 |
| Размер цанги гибкого вала, мм | - |
| Длина гибкого вала, мм | - |
| Вес нетто, кг | 84 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FDB Maschinen |
| Максимальный диаметр диска | 300 мм |
| Потребляемая мощность | 2200 кВт |
| Состояние | Новое |
| Число оборотов холостого хода | 1450 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 84 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 380 В |
Информация для заказа
- Цена: 28 000 ₴






