Бензинова мотокоса AL-KO BC 330 B — це гнучке рішення з додатковою надійністю у роботі.
Самостійне, незалежне косіння, коли ви забажаєте: AL-KO BC 330 B, переконує в ефективних результатах косіння завдяки зарекомендованій та перевіреній якості пристроїв AL-KO. Без кабелів та часу на зарядку акумулятора, бензинова мотокоса з шириною захвату на вибір 41 см (ліска) або 25 см (ніж) працює в садах середніх розмірів, на луках, на схилах і повсюди, де б Ви не могли використовувати свою газонокосарку там, де необхідне потужне просування.
Мотокоса оснащена веловипедною ручкою, щоб Ви могли безпечно та без втоми працювати. У поєднанні з плечовим ременем, який розподіляє вагу на плечі, ручка дозволяє чітко керувати мотокосою. Автоматика забезпечує оптимальне регулювання довжини ліски (крім режиму роботи з ножем).
Міцний захист металевого баку гарантує довгий термін експлуатації та робить додатковий внесок у захист навколишнього середовища.
- Універсальна, надзвичайно легка і зручна мотокоса для самостійної незалежної роботи
- Легко запускається за допомогою 2-тактового двигуна зі шнуровим пусковим стартером, подвійним колінчастим валом на підшипниковій опорі та міцною кутовою передачею для тривалого терміну служб
- Захист металевого бака для високої безпеки та довговічності
- Точне керування завдяки регульованій велосипедній зручній ручці. Вмонтовані елементи управління. З функцією Fast&Easy. Легке встановлення та намотування ріжучої ліски без відкривання шпульки
Технічні характеристики бензинової мотокоси AL-KO BC 330 L
Завдяки 2-тактному двигуну останнього покоління потужністю 0,9 кВт, який легко запускається, ця мотокоса забезпечує потужне косіння трави. Цією мотокосою зможе комфортно та безпечно користуватися як початківець, так і досвідчений садівник. Вона допоможе Вам обробляти будь-яку поверхню місцевості — чи то на великих газонах, у високій траві, на полі, чи то в підліску.
Універсальний пристрій завдяки змінній ріжучій головці шульки: шпулька з шириною захвату 41 см можна за короткий час замінити металевим ножем із шириною захвату 25 см, що входить до комплекту, все це для легкого процесу косіння на газонах легкого та середнього ступеню складності! Легке керування мотокосою та регульований подвійний плечовий ремінь і із захистом стегон забезпечують ефективну роботу та швидкі результати косіння на газонах, а також біля огорож та вздовж стін. За допомогою автоматики Ви зможете легко встановити оптимальну довжину ліски під час косіння, для цього просто треба торкнутися землі головкою шпульки мотокоси (крім режиму роботи ножа).
Мотокоса не залежить від часу заряду акумулятора та кабелів — це Ваш плюс на великих газонах і віддалених ділянках.
Для Вашої безпеки та навколишнього середовища: незважаючи на потужний бензиновий двигун, модель BC 330 B проста і безпечна у використанні, особливо для садівників та початківців, завдяки своєму ергономічному дизайну, оптимальному розподілу ваги та зручній велосипедній ручці та ременю. Стабільний, міцний захист металевого бака захищає від пошкоджень і надійно запобігає витіканню бензину.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7.3 кг |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 410 мм |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Мощность двигателя | 1.2 л. с. |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 410 мм |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 32.6 куб. см |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
- Цена: 10 499 ₴




