
Шліфувальна ексцентрикова машина прямої дії TITAN PPSM3-200 EC Brushless (Професійна серія)
7 912 ₴
- В наличии
- Код: PPSM3-200 EC
- +380 (97) 465-44-04
Технічні характеристики
- Двигун безщітковий.
- Напруга – 220В.
- Частота – 50гц.
- Потужність двигуна 400Вт.
- Частота обертання на холостому ході – 4000-10000 об/хв.
- Розмір підошви – 70х197мм.
- Ексцентриситет – 3.0мм.
- Кріплення шліфувального паперу – липучка.
- Рівень шуму – 71 дБ.
- Кабель – 3 м.
- Вага 1,1 кг
Переваги
● Професійна орбітальна шліфувальна машина прямої дії TITAN PPSM3-200 EC із сучасним безщітковим двигуном, з високим ККД, забезпечує велику потужність, при цьому має найкомпактніші габарити у своєму класі. Не потребує технічного обслуговування.
● В ексцентриковій шліфувальній машині прямої дії TITAN PPSM3-200 EC використовуються високоякісні закриті підшипники, встановлені в антивібраційних втулках, завдяки цьому відсутня вібрація та значно підвищений ресурс роботи інструменту.
● Висока гранична потужність, поріг відключення при еквівалентному навантаженні 600Вт.
● VTC контролер з функцією плавного пуску та контролю стабільної частоти обертання, без падіння потужності.
● Може підключатися до пилососа або центральної системи видалення пилу.
● Симетрична форма та важільний вимикач, на кшталт пневматичних аналогів, роблять роботу шліфувальною машиною зручною як лівою так і правою рукою протягом тривалого часу.
● Ергономічний дизайн з м'якою прогумованою ручкою забезпечує впевнений хват і знижує вібрацію.
Комплектація
● Ексцентрикова шліфувальна машина TITAN PPSM3-200 EC.
● Шланг Ø 20мм 1,1м -1шт.
● Перехідник -2шт.
● Наждачний лист 70*200мм -4шт.
● Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TITAN |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ленты/листа | 197 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальная частота колебания платформы | 10000 кол/мин |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Размер хода платформы | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Ширина ленты/листа | 70 мм |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 7 912 ₴


