
Кутова шліфувальна машина TITAN PSUM11 EC
2 007 ₴
- В наличии
- Код: PSUM11 EC
- +380 (97) 465-44-04
TITAN Професійна серія.
PSUM11 EC Brushless кутова шліфувальна машина.
Технічні характеристики
- Двигун безщітковий.
- Напруга – 220В.
- Частота – 50гц.
- Потужність двигуна 1100/1600Вт.
- Частота обертання на холостому ході – 11000 об/хв.
- Діаметр диска – 125мм.
- Діаметр посадкового місця диска – 22,2мм.
- Різьблення шпинделя - М14.
- Діаметр обхвату корпусу – 56мм.
- Довжина корпусу 250мм.
- Кабель – 3 м.
- Вага 1,3.кг
Переваги
● Професійна кутова шліфувальна машина TITAN PSUM11 EC із сучасним безщітковим двигуном, з високим ККД, забезпечує велику потужність, при цьому має найкомпактніші габарити у своєму класі. Не потребує технічного обслуговування.
● В кутовій шліфувальній машині PSUM11 EC на роторі використовуються високоякісні, закриті підшипники, встановлені в антивібраційних втулках, завдяки цьому відсутня вібрація та значно підвищений ресурс роботи інструменту.
● Висока гранична потужність, поріг відключення при еквівалентному навантаженні 1600Вт.
● Повітрозабірні вікна захищені знімними лотками, це оберігає двигун від намагнічування на нього металевої стружки, але все одно вимагає переодичного обслуговування.
● Компактний корпус редуктора дозволяє максимально використовувати ресурс диска
● Кутова шліфувальна машина компактна, комфортно лежить в руці, охоплення корпусу, всього 56 мм в діаметрі, дозволяє тривалий час працювати не втомлюючись.
● Кнопка блокування шпинделя для легкої зміни інструменту.
● У комплекті триває швидкознімний захист
● У комплекті віброгасна додаткова рукоятка
Комплектація
● Кутова шліфувальна машина TITAN PSUM11 EC.
● Захист 125мм -1шт.
● Додаткова ручка -1шт.
● Ключ 1шт.
● Гайка М14 -1шт.
● Фланець 22,2 мм -1шт.
● Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TITAN |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
- Цена: 2 007 ₴









