|
Інверторний генератор бензиновий SAKUMA SG9000iE. |
Технічні характеристики |
|
Частота змінного струму 50Гц. |
|
Напруга змінного струму 230В/12,7А. |
|
Пікова потужність 9.0KVA(7.5 кВт). |
|
Номінальна потужність 7,7 KVA (7.0 кВт) |
|
Система запуску – електро/ручна. |
|
Місткість паливного бака 21,0л |
|
Загальна питома витрата палива 0,32л/кВт. |
|
Розетка змінного струму 220В/16А 1шт. |
|
Розетка змінного струму 220В/32А 1шт. |
|
Рівень шуму при навантаженні 50% з відривом 7м - 70дБ(А) |
|
Модель двигуна SGE420E |
|
Потужність двигуна. 14,5л.с. |
|
Робочий об'єм 420 куб.см |
|
Тип двигуна 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів. |
|
Система запалення транзисторна |
|
Система охолодження примусова повітряна |
|
Ємність олії 1,1л |
|
Габарити: 595х535х595мм. |
|
Вага 62/65кг. |
|
Гарантія 12міс. |
|
Країна реєстрації бренду – Японія. |
Переваги |
|
● Інверторний бензиновий генератор SAKUMA SG9000iE, оснащений інверторним блоком з мікропроцесорним керуванням, контролює роботу генератора, забезпечує максимально стабільну частоту 50 Гц і постійну напругу 230 В для надійної роботи чутливої та високоточної електроніки. |
|
● Ротор та статор мають мідну обмотку. |
|
● Індикатор низького рівня масла. |
|
● Індикатор навантаження. |
|
● Лічильник мотогодин з дисплеєм, що також відображає, напругу та частоту. |
|
● Чиста синусоїда, коефіцієнт аберації форми хвилі <2,5%, ідеально підходить для запитування приладів із чутливою електронікою. |
|
● Перемикач генератора в економічний режим. |
|
● Розетка для паралельної синхронізації дає можливість підключити другий генератор і отримати на виході до 18кВА (Кабель для паралельної синхронізації входить до комплекту генератора). |
|
● Легка вага, всього 62кг. |
Комплектація |
|
● SG9000iE Інверторний бензиновий генератор. |
|
● Кабель для паралельної синхронізації. |
|
● Вилка розетки 220В / 16А - 1шт. |
|
● Вилка розетки 220В / 32А - 1шт. |
|
● Свічковий ключ - 1шт. |
|
● Лійка для олії - 1шт. |
|
● Комплект коліс з ручками - 1шт. |
|
● Лійка для олії - 1шт. |
|
● Інструкція з експлуатації - 1шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sakuma |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Напряжение | 23 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Номинальная сила тока | 12.7 А |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Полная мощность | 9 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65 кг |
| Высота | 595 мм |
| Длина | 595 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | SGE420E |
| Мощность двигателя | 14.5 л. с. |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем топливного бака | 21 л |
| Потребление топлива | 0.32 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 41 813 ₴







