Фрезер TITAN PFM23 – потужний професійний інструмент для робіт з фрезерування, призначений для формування кромок, шпунтування, зенкування, влаштування пазів і борозенок. Даний інструмент має особливу міцність, надійну механічну та електричну частину та підходить для робіт у важких виробничих умовах.
Особливості фрезера TITAN PFM23:
- Високопродуктивний професійний фрезер із потужним двигуном;
- Плавне регулювання обертів. Маховик електронного регулювання швидкості дозволяє вибрати потрібну швидкість обробки для кожного матеріалу;
- Можливість встановлювати фрези з діаметром хвостовика 6, 8, 12 мм;
- Вибір глибини обробки 0-70 мм за рахунок двох регуляторів забезпечує легке проникнення вглиб заготівлі або крізь неї;
- Фіксація клавіші вмикача в натиснутому положенні;
- Точне налаштування глибини фрезерування;
- Швидкий доступ до заміни мідно-графітових щіток;
- Обмежувач глибини;
- Міцна лита опора з алюмінію зі спеціальним покриттям гарантує відмінне ковзання заготовки та запобігає появі подряпин;
- Лінійка на корпусі інструменту забезпечує точну глибину фрезерування;
- Прогумовані рукоятки глушать вібрацію та забезпечують кращий контроль над інструментом.
Комплект поставки:
- Фрезер TITAN PFM23;
- Цанги 8, 12 мм;
- Паралельний упор;
- Дві паралельні осі;
- Копіювальна насадка;
- Захисний прозорий екран;
- Ключ для заміни фрез;
- Запасні щітки;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TITAN |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина фрезерования | 70 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2200 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Размер цанги | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 464 ₴



