
Сварочный аргоновый аппарат TITAN PTIG320AC/DC-AL
26 122 ₴
- В наличии
- Код: TITAN PTIG320AC/DC-AL
+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості TITAN PTIG320AC/DC-AL:
- Потужна та продуктивна модель з живленням від промислової трифазної мережі;
- Особливістю TIG зварювання є швидке запалювання, стабільне підтримування дуги, рівний і акуратний шов, відсутність розбризкування металу та шлаку;
- За допомогою такого апарату гарантується зручне зварювання в будь-якому положенні та завжди якісний результат під час роботи з тонкими листами металу (спеціальний режим TIG PULSE);
- Можливість роботи в кількох режимах: режим TIG DC – зварювання в середовищі газу (постійний струм), режим TIG АC – зварювання в середовищі газу (змінний струм), режим ММА – зварювання без газу звичайним електродом;
- Довгий рукав з фірмовим пальником стандартного типорозміру;
- Апарат призначений для зварювання практично всіх металів та їх сплавів на змінному та постійному струмі;
- Точне налаштування параметрів режимів зварювання за допомогою 8 регуляторів на передній панелі. Є можливість регулювати: стартовий зварювальний струм, робочий струм, нижній рівень зварювального струму, заварювання кратера, частоту пульсу, баланс пульсу, продування металу газом після зварювання та баланс змінного струму;
- Можливість швидкого перемикання між різними режимами за допомогою спеціальних тумблерів, що розташовані на передній панелі;
- Високочастотний підпал дуги дозволяє запалити дуги безконтактним способом;
- Стабілізуючі блоки у схемі апарату забезпечують стабільну роботу навіть при зниженій напрузі в мережі.
Характеристики |
|
| Виробник: | TITAN |
| Напруга мережі: | 380 В (± 5%) |
| Частота мережі живлення: | 50 Гц |
| Струм зварювання: | змінний/постійний (TIG DC, TIG AC, MMA) |
| Діапазон регулювання струму TIG: | 10 – 315 А |
| Діаметр електрода: | 1,6 – 5,0 мм |
| Діаметр вольфрамового електрода: | 1,0 – 3,2 мм |
| Час заварювання кратера: | 0 – 10 с |
| Час продування газом: | 0 – 25 с |
| PULSE імпульс: | 0 – 15 с |
| Налаштування балансу струму: | 0,5 – 200 Гц |
| Частота імпульсу: | 10 – 90%, регулюється |
| Частота змінного струму (AC): | 30 – 70% |
| Регульований Hot Start (ММА): | 40 – 200 Гц |
| Режим керування циклом зварювання: | 2Т/4Т |
| Робочий цикл: | 80% |
| ККД: | 85% |
| Клас ізоляції/захисту: | F/IP21S |
| Вага: | 46 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Комплект поставки:
- Зварювальний аргоновий апарат TITAN PTIG320AC/DC-AL;
- Комплект приладдя;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Титан |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Метод плазменного сваривания | Воздушно-плазменный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 26 122 ₴

