-
Інверторний генератор Atlas Copco P3500i – надійна модель від відомого шведського виробника. Генератор вміщує щоденне інтенсивне використання. Оснащується 4-х тактним бензиновим двигуном із повітряним охолодженням.
Основні переваги інверторного генератора Atlas Copco P3500i
- Кожух для зменшення рівня шуму (відповідає стандартам Європейського Союзу).
- Вбудовані захисту від можливого перегріву та перевантаження за потужністю.
- Дві однофазні розетки типу Schuko на 220 Вольт для підключення зовнішніх електричних приладів.
- Запуск бензинового двигуна може здійснюватися як за допомогою ручного, так і електричного стартерів.
Застосування інверторного генератора Atlas Copco P3500i
Інверторний генератор найчастіше використовують як резервне джерело електроживлення для будинку, квартири, або ж малого офісу. Потужність роботи генератора в номінальному режимі становить 3 кВт, але потужність може швидко збільшуватися до 3.3 кВт під максимальним навантаженням. Як паливо для двигуна генератора допускається використання бензину АІ-92/АІ-95.
Особливості інверторного генератора Atlas Copco P3500i
Економічне споживання палива. При номінальному навантаженні на генератор повністю заправленого паливного бака об'ємом в 10 літра вистачить приблизно на 6 годин роботи.
Легке транспортування. Дві пари невеликих коліс дозволяють легко транспортувати генератор на невеликі відстані.
Технічні характеристики:
- Бренд: Atlas Copco
- Страна регистрации бренда: Швеция
- Максимальная мощность: 3 кВт
- Номинальная мощность: 3.5 кВт
- Время непрерывной работы: 6.5 ч
- Количество фаз: однофазный
- Напряжение: 230 В
- Обороты холостого хода: 3600 об/мин
- Частота тока: 50 Гц
- Модель двигателя: AC170FD
- Система пуска: ручной, электрический
- Тип альтернатора: инверторный
- Рабочий объём двигателя: 212 куб. см
- Объем топливного бака: 10 л
- Топливо: бензин
- Особенности: вольтметр, функция AVR
- Тип установки: передвижной (на колесах)
- Уровень шума генератора: 88 дБ
- Ширина: 510 мм
- Высота: 440 мм
- Глубина: 580 мм
- Вес: 45 кг
-
Комплектація
Інверторний генератор Atlas Copco P3500i, гарантійний талон, інструкція з експлуатації, упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlas Copco |
| Страна производитель | Швеция |
| Время непрерывной работы | 6.5 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3.3 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 4 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 44 мм |
| Длина | 51 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем топливного бака | 10 л |
- Цена: 68 952 ₴


