Характеристики моделі WM2300i
Обсяг паливного бака, л 4.5
габаритні розміри,мм 445×295×450
вага нетто, кг 18
генераторні частини
тип генераторної частини магнето
спосіб регулювання напруги інвертор
кількість фаз однофазний
THD < 2.5%
Максимальна потужність, кВт 2.2(50Hz/3.2(60Hz)
Номінальна потужність, кВт 1.9(50Hz)/3(60Hz)
Частота, Гц 50/60
Напруга, В 230
номінальна швидкість ,об./хв 4800
коефіцієнт потужності(cosφ) 1
клас ізоляції генератора F
Про двигун
модель двигуна WM148F/P
Тип 4-тактний, примусового повітряного охолодження, з верхнім розташуванням клапанів (OHV)
кількість циліндра 1
діаметр циліндра,мм 48.6
хід поршня,мм 43
Робочий об'єм 79.8
система охолодження повітряна,з примусовою циркуляцією
Обсяг масла в картері 0.6 L
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weima |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 и 3 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 2.3 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 1.9 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | WM148F/P |
| Объем двигателя | 79.8 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 4.5 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 18 990 ₴








