
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS1520BL POWERLine (2×PT2020MP (2.0 Аг), зарядний пристрій)
3 492 ₴
- В наличии
- Код: 005714
+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили PROFI-TEC PCS1520BL:
- Оснащена цифровим дисплеєм та автоматичною подачею мастила на ланцюг;
- Комфортний для користувача та навколишніх рівень шуму;
- Потребує мінімального технічного обслуговування;
- Тривалий термін служби за допомогою низьких вібраційних коливань;
- Прогумована рукоятка забезпечує зручність та безпеку при роботі;
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань;
- Швидкість ланцюга становить 350 м/хв, що дозволяє швидко та легко різати будь-який тип деревини;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга аккумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Матеріал ланцюга: | високовуглецева сталь |
| Робоча довжина: | 150 мм |
| Довжина шини: | 200 мм |
| Максимальний діаметр різання: | 150 мм |
| Швидкість ланцюга: | 350 м/хв |
| Крок ланцюга: | 1/4″ |
| Товщина ведучої ланки: | 1,1 мм |
| Кількість ведучих ланок: | 37 шт. |
| Кількість ріжучих зубів: | 18 шт. |
| Вага нетто/брутто: | 0,97 / 2,0 кг |
| Габарити упаковки: | 450×220×190 мм |
Комплект поставки:
- Акумуляторна ланцюгова пила PCS1520BL;
- Акумулятори PT2020MP (2.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій;
- Пиляльний ланцюг ×2;
- Пиляльна шина ×2;
- Інструкція з експлуатації;
- Сумка для транспортування та зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Вес | 2 кг |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Производитель | Makita |
Информация для заказа
- Цена: 3 492 ₴






