Технічні характеристики:
- Частота змінного струму 50 Гц
- Напруга змінного струму 230 В
- Пікова вихідна потужність 3300 Вт
- Номінальна вихідна потужність 2800 Вт
- Місткість паливного бака 6.5 л
- Загальна витрата палива 0,55 л/кВт.год
- Рівень шуму на відстані 7 м (1/4 навантаження) 59,5 дБ (А) 63 дБ(А)
- Тип двигуна 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів
- Система охолодження примусова повітряна
- Норма витрати 340 г/кВт.
- Місткість оливи 0,32 л
- Вага 22,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 45 мм |
| Высота | 39 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вес | 14.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 28 067 ₴





