
Шлифмашина по бетону Титан ПШБ 15-140 (PSB1514)
7 434 ₴
- В наличии
- Код: PSB1514
- +380 (97) 465-44-04
Шлифовальнофрезерная машина с пылеотводом для бетона Титан ПШБ 15-140
Технические характеристики:
- Напряжение/Частота 230 В/50 Гц
- Мощность 1500 Вт
- Кол-во оборотов 2500-4500 мин-1
- Диаметр 4-х осной рамки, с 16 твердосплавными звездочками -140мм,
- Вес 3 кг
|
Переваги |
|
● Обдирна машина TITAN PSB1514 з потужним 1400-ватним двигуном значно полегшує та прискорює процес видалення старої штукатурки, очищення поверхонь від фарби, клею, шпаклівки та інших матеріалів. Цей інструмент призначений для професійного використання у будівництві, ремонті та оздобленні приміщень. |
|
● У шліфувально-обдирній машині TITAN PSB1514 можна використовувати два типи змінних головок: |
|
● Плавне регулювання частоти обертів, дозволяє більш точно та комфортно виконати роботу. |
|
● Захист оснащений пиловідведенням для підключення пилососа, що забезпечує ефективне видалення пилу. |
|
● Машина TITAN PSB1514 має додаткову зручну ергономічну ручку для зручності роботи та контролю за процесом. |
|
● Швидка заміна щіток без використання спеціальних інструментів. |
|
Комплектація |
|
● Обдирна машина TITAN PSB1514 - 1шт. |
|
● Головка 16 твердосплавними зірочками - 1 шт. (Встановлена на машині) |
|
● Алмазна чашка дворядна по бетону 125мм, Krohn. DC125-2 (202011313) – 1 шт. |
|
● Ключ шестигранник - 2шт. |
|
● Адаптер для підключення пилососа - 2 шт. |
|
● Бічна D-подібна ручка – 1 шт. |
|
● Інструкція з експлуатації - 1шт. |
|
● Запасні графітові щітки: 1 пара. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Титан |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 140 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новый |
- Цена: 7 434 ₴








