
Пряма шліфувальна машина AGP DG50L
8 265 ₴
- Під замовлення
- Код: AGP DG50L
Відправка з 13 травня 2026+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пряма шліфувальна машина AGP DG50L — потужність 1200 Вт, цанга 6 мм, оберти 2700-6000
Пряма шліфувальна машина AGP DG50L
- Легка та універсальна машина. Ідеальна для шліфування та полірування. Подовжений редуктор дає змогу працювати у важкодоступних місцях
- Двигун 1200 Вт обладнаний електронним контролем швидкості для легкого та якісного очищення.
- Незалежно від навантаження підтримується постійна швидкість обертання
- Ергономічна, зручна та компактна, збалансована та проста в користуванні
Технічні характеристики:
| Модель | DG50L |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Швидкість холостого ходу | 2700-6000 об./хв |
| Цанга | 6 мм (3 мм, 8 мм) |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Розмір (ДхШхВ) | 510х72х77 мм |
| Захист від перевантаження та поступовий старт | в наявності |
| Вага | 2.4 кг |
Стандартна комплектація:
Гайковий ключ 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Тип шліфмашини | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 265 ₴
