
Акумуляторна Ротаційно-ексцентрикова шліфмашина 21В, TITAN TDA1521B-CORE Brushless (без АКБ)
4 066 ₴
- В наявності
- Код: TDA1521B-CORE Brushless
+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- SYSTEM CORE 21
- Акумуляторна Ротаційно-ексцентрикова шліфмашина з бесщеточным двигуном,
- Частота обертання 2000-4800 об/хв.
- Хід ексцентрика при поліруванні 15мм.
- Діаметр підошви 125мм,
Комплект поставки:
- Ротаційно-ексцентрикова машина полірувальна
- Ключ,
- Інструкція по експлуатації
- Без зарядного пристрою і без акумулятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу платформи | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 066 ₴


