
Акумуляторна ротаційно-полірувальна машина TITAN PP0021B-CORE Brushless
4 729 ₴
- В наявності
- Код: PP0021B
- +380 (97) 465-44-04
Технічні характеристики:
Безщітковий двигун 21 В.
Живлення від батарей - 18-21 В
Частота обертання без навантаження – 500-2800 об/хв.
Діаметр підошви 150 мм.
Різьблення шпинделя: М14.
Діаметр обхвату корпусу – 38 мм.
Вага без батарей та аксесуарів - 1,8 кг.
Вага з батарей 3Ач – 2,2 кг
Переваги:
● Акумуляторна полірувальна машина TITAN PP0021B-CORE, сумісна з усіма батареями системи TITAN CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів, можна використовувати батареї від 18В до 21В, майже всіх виробників акумуляторного інструменту (адаптери поставляються опційно).
● В акумуляторній полірувальній машині PP0021B-CORE встановлений сучасний безщітковий двигун з високим ККД, що забезпечує велику потужність та тривалість роботи без підзарядки. Не потребує технічного обслуговування.
● На відміну від традиційних ротаційних полірувальних машин, Акумуляторна ротаційна полірувальна машина TITAN PP0021B-CORE, дозволяє працювати на великих обертах не залишаючи при цьому голограм і не перегріваючи поверхню, що полірується, це дає можливість значно збільшити продуктивність.
● Intelligent Control System - Смарт-система з дисплеєм для вибору швидкості та контролю стабільної частоти обертання, без падіння потужності.
● Функція плавного запуску.
● Функція захисту від ненавмисного запуску.
● Функція захисту від перерозрядження батареї.
● Функція захисту від перевантаження гарантує безпечну роботу користувача.
● Легка вага всього 1,9 кг (з батареєю 3Ач. 2,2 кг) дозволяє комфортно працювати однією рукою.
● Ергономічний дизайн з м'якою прогумованою ручкою, не ковзає в руці та гасить вібрацію.
●Кнопка блокування.
Комплектація:
● Полірувальна машина TITAN PP0021B-CORE - 1шт.
● Підошва 150мм – 1 шт.
● Поролонова подушка 160мм - 1 шт.
● Антивібраційна ручка – 1 шт.
● Ключ - 1шт.
● Інструкція з експлуатації - 1шт.
● PP0021B-CORE Постачання, без зарядного пристрою та без акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 4 729 ₴



