
Полірувальна машина ротаційна TITAN PRP14-1 125 C (125/150мм, 1200Вт, 500-2500об/хв, змінний кабель)
4 862 ₴
- В наявності
- Код: PRP14-1 125 C
+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роторна полірувальна машина TITAN PRP14-2 150 – професійна машина для полірування пофарбованих поверхонь, дерева, металу, каменю. За допомогою машини можна виконувати обробку ґрунтованих, лакофарбових або незабарвлених поверхонь металевих, пластмасових та дерев’яних виробів та деталей у виробничих та побутових умовах за допомогою полірувальних кіл з хутряною, тканинною або абразивною робочою поверхнею.
Особливості роторної полірувальної машини TITAN PRP14-2 150:
- Фіксація блокування включення для тривалої роботи;
- Зручна додаткова гумова ручка;
- Зручне блокування шпинделя та швидка заміна щіток;
- Чудовий контроль потужності на низьких оборотах;
- Достатній запас потужності двигуна забезпечує необхідні оберти, навіть під навантаженням;
- Регулятор обертів дозволяє обмежувати максимальну швидкість обертання, що необхідно на різних етапах полірувальних робіт. Безступінчастий диск регулятора забезпечує плавне налаштування частоти обертання, навіть на запущеному двигуні;
- Довгана задня рукоятка, забезпечує ґрунтовне та комфортне утримання інструменту. Рукоятка має ергономічну форму та гумові вставки, що запобігають вислизуванню інструменту;
- Кнопка пуску інтегрована в рукоятку, має прогумовану поверхню, що дозволяє працювати в рукавичках, оснащена блокуванням від випадкового включення;
- Блокування шпинделя дозволяє надійно фіксувати положення шпинделя для зручної зміни оснастки;
- Шнур живлення довжиною 6 метрів для зручності робіт і великого радіусу дії;
- Швидкознімні щіткотримачі – фіксатори в зовнішній частині корпусу, дозволяють швидкий доступ для контролю та заміни вугільних щіток;
- Електроніка на основі мікропроцесора VR: підтримка постійної частоти обертання за допомогою тахогенератора, плавний пуск, попереднє встановлення частоти обертання.
Характеристики |
|
| Виробник: | Titan |
| Клас інструменту: | професійний |
| Живлення: | побутова мережа 220В – 50Гц |
| Споживана потужність: | 1200 Вт |
| Частота обертання на холостому ході: | 380-3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска: | 150 мм |
| різьблення шпинделя: | М14 |
| Тип електродвигуна: | колекторний |
| Клас інструменту: | II |
| Регулювання кількості обертів: | так |
| Блокування кнопки включення: | так |
| Блокування шпинделя: | так |
| Стабілізація обертів: | так |
| Кабель: | 6 м |
| Вага: | 2,2 кг |
Комплект поставки:
- Роторна полірувальна машина TITAN PRP14-2 150;
- Тарілковий шліфувальний диск 150 мм з “липучкою”;
- Гарантійний талон;
- Інструкція;
- Фірмова сумка для транспортування;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 862 ₴





