
Акумуляторний цвяхозабивний пістолет SAKUMA CNG3021B-CORE
3 580 ₴
- В наявності
- Код: CNG3021B-CORE
+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
- Тип двигуна: безщітковий, 21 В
- Ємність магазину: 100 шт.
- Тип скоби: F
- Максимальна довжина цвяха: 30 мм
- Максимальний розмір цвяха: 1,26 × 1,05 мм
- Регулювання глибини удару: є
- Захист від випадкового пострілу: є
- Режими роботи: одиночний / подвійний
- Частота ударів: 70 уд/хв
- Живлення: акумулятори 18–21 В
- Рівень шуму: 81 дБ
- Вага без акумулятора: 1,8 кг
- Вага з акумулятором 2 А·год: 2,0 кг
Переваги
- Сумісний з усіма акумуляторами системи SAKUMA CORE 21.
- За допомогою спеціальних адаптерів можна використовувати акумулятори більшості виробників акумуляторного інструменту (адаптери постачаються опційно).
- Intelligent Control System — інтелектуальна система керування із сенсорним контролем та LED-індикацією режимів роботи.
- Вбудований захист від перерозрядження акумулятора.
- Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує надійний хват, запобігає ковзанню та знижує рівень вібрації під час роботи.
- Компактна та легка конструкція для комфортного тривалого використання.
Комплектація
- Акумуляторний цвяхозабивний пістолет CNG3021B-CORE — 1 шт.
- Картонна упаковка — 1 шт.
Увага: модель CNG3021B-CORE постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Довжина цвяха | 30 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴








