
Степлер акумуляторний 21В, 8-22мм, тип J, (0,6х1,2х4мм), 2 режими, без ЗП та АКБ, SAKUMA CNG2221B-CORE
3 580 ₴
- В наявності
- Код: CNG2221B-CORE
+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
- Тип двигуна: безщітковий, 21 В
- Місткість магазину: 100 шт.
- Тип скоби: J422
- Максимальна довжина скоби: 22 мм
- Максимальна ширина скоби: 5,4 мм (внутрішня ширина — 4 мм)
- Регулювання глибини удару: є
- Захист від випадкового пострілу: є
- Режими роботи: одиночний / подвійний
- Частота ударів: 70 уд/хв
- Живлення: акумулятори 18–21 В
- Рівень шуму: 81 дБ
- Вага без акумулятора: 1,8 кг
- Вага з акумулятором 2 А·год: 2,0 кг
Переваги
- Акумуляторний степлер SAKUMA CNG2221B-CORE сумісний з усіма акумуляторами системи SAKUMA CORE 21.
- За допомогою системи адаптерів можна використовувати акумулятори багатьох виробників акумуляторного інструменту (адаптери постачаються опційно).
- Intelligent Control System — інтелектуальна система керування із сенсорним управлінням та LED-індикацією режимів роботи.
- Вбудований захист від перерозрядження акумулятора.
- Ергономічна прогумована рукоятка забезпечує надійний хват, не ковзає в руці та ефективно знижує вібрацію під час роботи.
- Компактна та легка конструкція для комфортної тривалої експлуатації.
Комплектація
- Степлер акумуляторний CNG2221B-CORE — 1 шт.
- Картонна упаковка — 1 шт.
Увага: модель CNG2221B-CORE постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Довжина скоби | 22 мм |
| Ширина скоби | 5.4 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴








