
Акумуляторна ротаційно-ексцентрикова полірувальна машина SAKUMA CTDA1221B-CORE
1 308 ₴
- В наявності
- Код: CTDA1221B-CORE
- +380 (97) 465-44-04
Акумуляторна ротаційно-ексцентрикова полірувальна машина SAKUMA CTDA1221B-CORE
Технічні характеристики
- Безщітковий двигун: 21 В.
- Живлення від батарей: 18-21 В
- Частота обертання без навантаження: 2200-4000 об/хв.
- Діаметр підошви: 150 мм.
- Хід ексцентрика: 8 мм.
- Вага без батарей та аксесуарів: 1,1 кг.
- Вага з батарей 4Ач: 1,5 кг.
Переваги
● Акумуляторна полірувальна машина SAKUMA CTDA1221B-CORE , сумісна з усіма батареями системи SAKUMA CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів, можна використовувати батареї від 18В до 21В, майже всіх виробників акумуляторного інструменту (адаптери поставляються опційно).
● В акумуляторній полірувальній машині CTDA1221B-CORE встановлений сучасний безщітковий двигун з високим ККД, що забезпечує велику потужність і тривалість роботи без підзарядки. Не потребує технічного обслуговування.
● На відміну від традиційних ротаційних полірувальних машин, Акумуляторна ротаційно-ексцентрикова полірувальна машина SAKUMA CTDA1221B-CORE , дозволяє працювати на великих обертах не залишаючи при цьому голограм і не перегріваючи поверхню, що полірується, це дає можливість значно збільшити продуктивність.
● Intelligent Control System - Смарт-система з дисплеєм для вибору швидкості та контролю стабільної частоти обертання, без падіння потужності.
● Функція захисту від перерозряду батареї.
● Легка вага всього 1,1 кг (з батареєю 4 Аг. 1,5 кг) дозволяє комфортно працювати однією рукою.
● Ергономічний дизайн з м'якою прогумованою ручкою, не ковзає в руці та гасить вібрацію.
Комплектація
● Полірувальна машина SAKUMA CTDA1221B-CORE : 1шт.
● Підошва 150мм: 1 шт.
● Поролонова подушка 150мм: 1 шт.
● Хвиляста поролонова подушка 150мм: 1 шт.
● Меховая полировальная подушка 150мм: 1 шт.
● Полірувальна насадка з мікрофібри 150мм: 1 шт.
● Надачный круг P120, 150мм: 1 шт.
● Ключ: 1шт.
● Інструкція з експлуатації: 1шт.
● CTDA1221B-CORE Постачання, без зарядного пристрою та без акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 8 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 308 ₴






