
Стрічкова шліфмашина FLEX BRE 8-4 INOX Set 230/CEE
55 957 ₴
- Під замовлення
- Код: 453463
Відправка з 01 травня 2026+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 957 ₴



