
Газонокосарка бензинова Ryobi RLM46175Y
26 520 ₴
- Під замовлення
- Код: 5133003671
Відправка з 14 травня 2026+380 (50) 300-02-31
- +380 (97) 465-44-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка бензинова Ryobi RLM46175Y
Газонокосарка Ryobi RLM46175Y - самохідна модель із бензиновим двигуном OHC для скошування газонної трави на великій площі. Працює в чотирьох режимах, зокрема в режимі мульчування, яка корисна господарям, які віддають перевагу не тільки рівному, але й здоровому газону.
Самохідний тип. Привод на колеса полегшує керування газонокосаркою й дає змогу швидко постригти траву.
Можливість регулювання скошування. Висота скошування регулюється за допомогою одного важеля в 7 положеннях: 25-75 мм.
Комфорт користувача. Висота ручки легко та просто налаштовується під зріст оператора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Газонокосарка |
| Мульчування | Так |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Країна виробник | Японія |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота скошування | 75 мм |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Виробник | Ryobi |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Потужність двигуна | 3.8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 175 куб. см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 520 ₴
